Nauja paroda
Nauja paroda
Literatūrinis ,,Saulėtekio” ruduo
Literatūrinis ,,Saulėtekio” ruduo
{gallery}/galerija/Renginiai/Literaturinis ruduo{/gallery}
Jau nemažai metų kiekvieną rudenį, Mokyklos vardadienio savaitę, vyksta literatūrinė popietė „Literatūrinis ,,Saulėtekio” ruduo“.
Jaunieji kūrėjai skaito savo prozą, poeziją. Ne išimtis ir šis Vardadienis. Spalio 24 d. susirinkę jaunieji literatai pažėrė pluoštą puikių kūrinių, kurių ekspoziciją netrukus galėsite išvysti 3 aukšto koridoriuje.
Mokytoja Aušra Indriūnienė
Erasmus+ programa:
Erasmus+ programa:
keičiame gyvenimus, plečiame akiratį
Mokytoja Ramunė Ražanskienė
Mokykla – tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos dalyvė
Mokykla – tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos dalyvė
Mūsų mokykla gavo patvirtinimą, kad nuo 2016 m. rugsėjo 26 dienos yra priimta dalyvauti tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje.
Gamtosauginių mokyklų programa yra viena iš penkių Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) pasaulyje įgyvendinamų programų. Aplinkosauginio švietimo fondas – tai 1981 metais įkurta tarptautinė nevyriausybinė, nepelno siekianti organizacija. Pagrindinis fondo tikslas – aplinkosauginis švietimas ir visuomenės savimonės kėlimas įtraukiant įvairaus amžiaus ir tautybių žmones per formalų ir neformalų švietimą.
Savo tikslus Aplinkosauginio švietimo fondas įgyvendina vykdydamas penkias programas: Mėlynosios vėliavos; Miškų pažinimo; Jaunųjų aplinkosaugos reporterių; Žaliojo rakto; Gamtosauginių mokyklų.
Gamtosauginių mokyklų programa orientuoja mokyklas į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Programos Gamtosauginės mokyklos nauda – aplinkosauginių žinių augimas, vietinės bendruomenės įtraukimas, vandens bei energijos vartojimo mažinimas, tarptautinių ryšių užmezgimas.
Nuo šių mokslo metų mūsų mokykla įsitraukė ir į tarptautinį švietimo mainų paramos fondo projektą „Žalioji Europa“. Šio projekto koordinatorė yra Lenkija.
Mokykloje yra sudarytas gamtosauginis komitetas, kuris paruoš veiklos planą 2016-2017 mokslo metams bei atsiras atskiras skyrelis mokyklos internetiniame puslapyje. Kviečiame visą mokyklos bendruomenę aktyviai įsijungti į mokyklos gamtosauginę veiklą.
Pradinukai įdomiai leidžia šventinę savaitę
Pradinukai įdomiai leidžia šventinę savaitę
{gallery}/galerija/Renginiai/Laikr_pristatymas{/gallery}
Spalio 25 d. vyko pradinių klasių laikraštukų „Juokrimtukas“ ir „Spindulėlis“ pristatymas. Mokiniai nuotaikingai pristatė savo kūrybą, aktualias naujienas. Mokytojams ir draugams dovanojo laikraštukus. Pabaigoje linksmai sudainavo savo kūrybos žurnalistų dainelę.
Pradinių klasių mokytojos Vilė P. ir Danguolė B.
Akcija ,,Apkabinkime mokyklą!“
Akcija ,,Apkabinkime mokyklą!“
Mokyklos Vardadienio savaitė tęsiasi. Spalio 26 d. 1-3 klasių mokiniai su mokytojomis dalyvavo akcijoje „Apkabinkime mokyklą“. Pradinukai, susikibę rankomis, džiaugėsi šaunia mokykla ir linkėjo „Saulėtekiui“ dar ilgai gyvuoti.
Mokytojos Diana ir Raminta
5-okų prisistatymas
5-tų klasių mokinių ir klasių vadovių pasveikinimas progimnazijos Vardadienio proga
„Mes linkime mokyklai...“
{gallery}/galerija/Renginiai/5-oku prisistatymas{/gallery}
Spalio 26 dieną aktų salėje šurmuliavo penktokai ir ketvirtokai, susirinkę į tradiciniu tapusį 5-ų klasių prisistatymo konkursą „Mes linkime mokyklai...“, skirtą progimnazijos Vardadieniui.
Šventės vedėjai šeštokai – Ąžuolas Šiukščius ir Beatričė Daugirdaitė – kvietė į sceną gausų būrį penktokų: 5a, 5b, 5c ir 5d klasių mokinius ir klasių vadoves – Vitaliją Balčiūnienę, Viliją Lizdenienę, Agnę Šidlauskaitę ir Virginiją Žičkaitę.
Šventės dalyvius ketvirtokus, mokytojus, į svečius atskubėjusius tėvelius sužavėjo originalūs, teatrališki, spalvingi ir išradingi penktokų pasirodymai. Visų klasių prisistatymus įvertino komisija ir įteikė Padėkos raštus. Na, o ketvirtokams pasirodymai buvo puikus pavyzdys, nes kitąmet jiems teks patiems įrodyti savo šaunumą ir išradingumą.
Irena Gasiūnienė, dir. pav. ugdymui
Šventinė Vardadienio savaitė baigėsi šauniais pasirodymais
Šventinė Vardadienio savaitė baigėsi šauniais pasirodymais
{gallery}/galerija/Renginiai/Vardadienio svente 2016{/gallery}
konkursai-olimpiados (2)
Kviečiame mokinius išbandyti savo jėgas šiuose konkursuose:
1.Edukaciniuose konkursuose 1-12 klasių mokiniams „Olympis 2016 – Rudens sesija“.
Nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d. vyks 9 mokomųjų dalykų konkursai: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, fizikos, informacinių technologijų, chemijos, biologijos (pradinėse klasėse – gamta ir žmogus), geografijos ir istorijos.
Registruotis ir susimokėti dalyvio mokestį galima pas įvairių dalykų mokytojus.
Daugiau informacijos rasite: www.olympis.lt
2.Informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ lapkričio 9-11 d.d.
Konkurse gali dalyvauti moksleiviai, suskirstyti į amžiaus grupes (3-4 kl., 5-6 kl., 7-8kl.), besidomintys informacinėmis technologijomis ir jų taikymu.
Norintys dalyvauti konkurse turi užsiregistruoti pas informacinių technologijų mokytojas iki lapkričio 8 d. A.Stasiškienę (45 kab.) ir D.Juknienę (44 kab.), bei prisiregistruoti „Bebro varžybų lauke“.
2014 metais spręstas užduotis, jų paaiškinimus ir atsakymus galite rasti čia:
BEBRO varžybos vyks lapkričio 9-13 d. nuo 11.30 val. iki 18 val. (su ŠMM suderintas laikas)
Kiekvienam srautui skiriama atskira diena:
Draugai (7-8 kl.) - lapkričio 9 d.
Bičiuliai (5-6 kl.) - lapkričio 10 d.
Mažyliai (3-4 kl.) - lapkričio 11 d.
Varžyboms bus skirta 40 minučių ir po 18 įdomių užduočių. Užduotys sprendžiamos Bebro varžybų lauke, paskyrą (jei dar neturi) susikurti galima čia:
Daugiau informacijos rasite www.bebras.lt
„Mes galim…“ 2016
Mieli tėveliai!
Šiais metais tęsiame tėvų klubo „Mes galim…“ veiklas. Esate kviečiami ir laukiami išbandyti naujas lapkričio veiklas:
Organizatoriai
Dalinamės gerumu
Dalinamės gerumu
TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Per akcijos vykdymo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 8 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.
„Išsipildymo akcijos“ dalis – Pyragų diena. Kasmet tradiciškai lapkritį TV3 ragina savo darbovietėje ar mokslo įstaigoje kepti pyragus, juos pardavinėti kolegoms, o surinktas lėšas kviečia paaukoti „Išsipildymo akcijai“.
2016-11-10 po keturių pamokų „Saulėtekio“ bendruomenės nariai buvo pakviesti dalyvauti penktokų rengiamoje Pyragų dienoje, skirtoje „Išsipildymo akcijai 2016“.
Pirkdami penktokų iškeptus saldėsius mokiniai, jų tėveliai bei mokytojai ir pasmaguriavo, ir prisidėjo prie likimo nuskriaustų vaikų svajonių išsipildymo. Penktokai nustebino visus ypatingo skonio pyragais. Akcijos metu buvo surinkta 175,88 €. Pinigai pervesti į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.
Dėkojame visiems už dalinimąsi gerumu.
{gallery}/galerija/Renginiai/Pyragu diena{/gallery}
Gamtoje - kaip svečiuose
Gamtoje - kaip svečiuose: gerbiame šeimininkus ir laiku išeiname
{gallery}/galerija/Renginiai/Cepulis_Marius{/gallery}
Progimnazijoje svečiavosi garsiųjų Čepulio fotoklajonių autorius, ornitologas, fotografas Marius Čepulis. 5-8 klasių mokiniams fotografas linksmai ir patraukliai pasakojo apie savo pomėgį fotografuoti paukščius ir gyvūnus. Mokiniai susidomėję klausėsi, kaip „sumedžioti“ žvėrį gamtoje, sužinojo, kad norint padaryti gerą nuotrauką neužtenka vien gero fotoaparato, reikia pažinti gyvūnus ir paukščius, žinoti, kur jie veisiasi, domėtis orais, turėti maskuotę ir kantrybės. Geram kadrui “pagauti” reikalinga dar ir sėkmė. Viską kartu sudėjus gimsta nuostabios nuotraukos.
Fotografas supažindino su įvairiais gyvūnais, aiškino, kaip yra padaromos jo rodomos nuotraukos, pasakojo apie pavojingus ir linksmus nutikimus, netgi leido pasimatuoti savo maskuojančią aprangą bei pademonstravo, kokiais garsais prisivilioti elnią. M. Čepulis paneigė daugybę mitų, sklindančių apie gyvūnus, sužinojome ,,ar tikrai vilkas blogas, o lapė - gera... “. Fotografas prisipažino, kad fotografuodamas stengiasi niekada nesukelti pavojaus paukščiams, todėl nefotografuoja jų lizdų ar vos išsiritusių paukščiukų. Atskleidė keletą gudrybių, kaip prisivilioti erelį, kaip atskirti, kuri pelėda medžioja naktimis, o kuri dienomis, kuri gyvatė nuodinga, o kuri ne, patarė, kad norint apsiginti nuo ryklio, reikia jam trinktelėti per nosį.
Grožėjomis iš tiesų įspūdingomis paukščių ir žvėrių nuotraukomis, stebėjomis fotografo kantrybe laukiant tinkamos akimirkos. Susitikimas buvo įdomus ir prasmingas: mokiniai gavo ekologinių žinių, sužinojo apie fotografo profesijos subtilybes, suprato, kiek atkaklumo, valios reikia turėti, kad užfiksuotum gamtoje vykstančius stebuklus.
Po susitikimo progimnazijos direktorius A. Gedeikis įteikė svečiui atminimo dovaną, o mokytojas V. Karosas suskubo tartis dėl fotografijų parodos progimnazijoje. Atrodo susitarė. Lauksime….
Su Mariaus Čepulio darbais galima susipažinti:
https://www.facebook.com/cepuliofoto/?fref=ts
http://cepulis.lt/blogas/apie-mane-daugiau
Aušra Miliauskienė
„Protų mūšio“ nugalėtoja-8a klasės komanda
Intelektualaus žaidimo „Protų mūšio“ nugalėtoja-8a klasės komanda
Penktadienį Panevėžio pedagogų švietimo centro salėje vyko intelektualus žaidimas ,,Protų mūšis“, kuris yra Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto ,,Kartu prieš priklausomybes“ dalis. Žaidime dalyvavo 8 miesto komandos. Mūsų mokyklai atstovavo mokyklinio turo nugalėtojai - 8a klasės komanda: Simonas Melaika, Kipras Lukoševičius, Indrė Padvilikytė, Miglė Bukauskaitė, Beata Blotnytė. Mokiniai praplėtė savo žinias apie neigiamų socialinių veiksnių žalą, poveikį organizmui, įveikinėdami teorines ir praktines užduotis,
ugdėsi kūrybiškumo, komandinio darbo įgūdžius.
Atminimo dovanėlės, didžiulis tortas ir vertinimo komisijos pirmininkės Panevėžio Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus vyriausiosios specialistės Audronės Bandanskienės verdiktas - daugiausiai taškų surinko ir „Protų mūšio“ nugalėtojais tapo Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija.
Sveikiname! Džiaugiamės! Didžiuojamės!
Socialinė pedagogė Aušra Miliauskienė
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė
Šiaurės šalių bibliotekų savaitė
{gallery}/galerija/biblioteka/Siaures saliu savaite{/gallery}
Lapkričio 14 d., pirmadienį, progimnazijoje prasidėjo renginiai, skirti Šiaurės šalių bibliotekų savaitei.
Tradicinė šiaurietiška šviesos ir knygos šventė Lietuvoje rengiama devynioliktą kartą.
Mūsų mokykla į šį projektą įsitraukė jau trečią kartą.
Pagrindinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitės idėja- populiarinti literatūrą, skaitymą, supažindinti su Šiaurės šalių rašytojų kūryba.
Savaitė prasidėjo renginiu „Auštant“, kurio metu bibliotekoje, skaitykloje ir net šokių salėje susirinkę mokiniai klausėsi skaitomo S.Hole kūrinio „Garmano vasara“ ištraukos, aptarinėjo jį, dalijosi mintimis.
Džiaugiamės, kad renginyje sutiko dalyvauti 2b kl. mokinio mama Jovita Lebedevaitė bei progimnazijos socialinė pedagogė Aušra Miliauskienė.
Panašūs renginiai vyks visą savaitę.
Bibliotekos vedėja L.Šikšnienė
Vladislovas Algimantas Špučys
Vladislovas Algimantas Špučys
1949-11-09 – 2016-11-13
2016 m. lapkričio 13 d. po ūmios ligos mirė Vladislovas Algimantas Špučys, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos ilgametis pedagogas (dirbo nuo 1990 metų), vyr. koncertmeisteris, liaudies meno tradicijų puoselėtojas, Žmogus, turėjęs tvirtą Vertybių sistemą, laisvas Sieloje, apdovanotas Talentu.
Ačiū, Vladislovai Algimantai, kad Jūs buvote su mumis, solidus menininkas, inteligentas, paprastas žmogus.
Progimnazijos bendruomenės vardu mokyklos direktorius Algirdas Gedeikis
{gallery}/galerija/Naujienos/VLADAS{/gallery}
Tolerancijos paukštė
Tolerancijos paukštė skraidys Lietuvos švietimo įstaigose
minint Tarptautinę tolerancijos dieną
Lapkričio 16 dieną visoje Lietuvoje įvairiose švietimo įstaigose minima Tarptautinė tolerancijos diena. 1995 m. UNESCO paskelbė lapkričio 16-ąją Tarptautine tolerancijos diena, ir kasmet ją mini daugelis demokratinių valstybių, o nuo 2003 metų ją paminėti Lietuvoje kviečia Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.
Tarptautinė tolerancijos diena Lietuvoje minima jau keturioliktus metus. Šios dienos paminėjimui kasmet pasiūlomas vis kitoks simbolis. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – PAUKŠTIS. Jį pasiūlė Klaipėdos Gedminų progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras. Pasirinktas simbolis tolerancijos temą skatina plėtoti pasitelkus pavyzdžius iš gamtos, žmonių gyvenimo, istorijos bei artimiausios, kiekvieną žmogų supančios aplinkos.
Kasmet į kvietimą minėti Tarptautinę tolerancijos dieną atsiliepia ne tik bendrojo ugdymo mokyklos, bet ir kitos švietimo įstaigos – šiemet jų jau daugiau nei septyni šimtai. Tolerancijos paukščiais pasipuošė ir mūsų, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija. Nuo 2012 metų mokykloje veikia Tolerancijos ugdymo centras, todėl Tarptautinė tolerancijos diena minima ne tik lapkričio 16-ąją – čia visą savaitę vyko pasirengimo renginiai, į kuriuos įsitraukė visa mokyklos bendruomenė: mokiniai, mokytojai ir tėvai. Tolerancijos PAUKŠČIAI plasnoja mokyklos erdvėse, klasėse.
Šiais metais mokyklos 1-4 klasių mokiniai aptaria, ką reiškia pradinukui būti tolerantišku, pagarbiu kitam ir kitokiam; 5-8 klasių mokiniai su mokytojais vyksta į Panevėžio k/c ,,Garsas‘‘, kur dalyvaus projekto ,,Mokausi iš kino“ filmo „Keliaujantys paukščiai“ pristatyme. Grįžę organizuos diskusijas klasėse, Jų metu aptars, ką reiškia žodis tolerancija, kodėl ši sąvoka reikšminga mūsų visuomenėje ne tik kalbant apie praeitį, bet ir analizuojant dabartį.
Lapkričio 16 dieną būrys mokyklos mokinių lankysis Pasvalio krašto muziejaus edukacinėse programose, aplankys Puziniškį, kur praėjusio šimtmečio pradžioje tolerancijos idėjas skleidė G.Petkevičaitė Bitė. Tai vaikų socializacijos programos, finansuojamos Panevėžio miesto savivaldybės administracijos, mokyklos projekto „Atrask savo kraštą“ viena iš veiklų, skirta tolerancijos idėjų radimuisi mūsų regione.
Žodis tolerancija yra aktualus šiandien ir tikrai išliks aktualus ir ateityje.
Irena Gasiūnienė, Tolerancijos centro koordinatorė
Literatūrinis ,,Saulėtekio” ruduo
Literatūrinis ,,Saulėtekio” ruduo
Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas
Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas „Saulėtekio” progimnazijoje
„Didžiausia proto dovana –TOLERANCIJA“.
Helena Keler
Lapkričio 16 dieną „Saulėtekio“ progimnazija minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną.
Gimtojo krašto įvairovės pažinimas. Taip apibūdinta pažintinė kultūrinė programa, įgyvendinta Pasvalio krašto muziejaus erdvėse bei Biržų „Sėlos“ kraštotyros muziejuje - Biržų pilyje. Keturiasdešimties mokinių grupė vykdė vieną iš Vaikų socializacijos projekto „Atrask savo kraštą“ pažintinių edukacinių veiklų.
Antrąją programą, skirtą tolerancijos mokymuisi, 5-8 klasių mokiniai su mokytojais vykdė Panevėžio k/c „Garsas“, kur dalyvavo projekto „Mokausi iš kino“ belgų režisieriaus Olivier Ringer filmo „Keliaujantys paukščiai“ (2015 m.) peržiūroje. Grįžę organizavo diskusijas klasėse, per kurias aptarė, ką reiškia žodis tolerancija, kodėl ši sąvoka reikšminga mūsų visuomenėje ne tik kalbant apie praeitį, bet ir analizuojant dabartį.
Šiame filme pabrėžiami žmogaus ir gamtos santykiai bei judėjimo laisvė. Mergaitė, vardu Kati, buvo tolerantiška neįgaliai mergaitei Margo: draugavo ne iš gailesčio, o savo noru. Tai labai sužavėjo mokinius, nes čia tikra draugystė. Filmas apie nuoširdumą ir nematerialias vertybes – rūpestį, draugystę, atlaidumą, tikėjimą. Tai be galo realistiška istorija apie negalę ir (ne)sugyvenimą su ja. Keliaujantys paukščiai – tai lyg keliaujantys žmonės. Tik paukščiai yra laisvi, o žmonės įkalinti gyvenimo narve. Gamta išlaisvina žmogų ir jis nevaržomas gali judėti, kur nori ir kaip nori. Taip filmą įvertino mūsų mokiniai.
Jie teigia, kad Margo būtų nelengva mūsų aplinkoje, nes šiais laikais mažai liko žmonių, suprantančių kitų nelaimes. Taip pat jie sako supratę, kad draugystė nugali visas kliūtis, kad tikslų reikia siekti kartu, nes tik kartu gali ką nors pasiekti – nesvarbu, koks tas žmogus bebūtų: vis tiek jis ŽMOGUS.
O mokytoja Vitalija Balčiūnienė teigia: „Taigi turėtume pasitikėti vaikais ir suteikti jiems laisvę eksperimentuoti. Neturėtume visko nuspręsti už juos“.
Mokytoja Aušra Indriūnienė
{gallery}/galerija/Isvykos/2016.11.21. PASVALYS-BIRŽAI{/gallery}
kolektyvas „SAULĖTEKIS” linijinių šokių II vietos nugalėtojai
Linijinių šokių kolektyvas „SAULĖTEKIS” Linijinių šokių komandų Pasaulio reitingų čempionato UCWDC „LITHUANIAN OPEN 2016” II vietos nugalėtojai
Lapkričio 19 d. Linijinių šokių kolektyvas „SAULĖTEKIS” dalyvavo Linijinių solo, kantri šokių porų ir šokių komandų Pasaulio reitingų čempionate UCWDC „LITHUANIAN OPEN 2016”. Antrąjį sezoną kolektyve šokančios progimnazijos mokinių mamos ir mūsų mokyklą palaikančios šokėjos pasiryžo parodyti, ką moka. Renginys vyko Trakuose, Trasalis resort & Spa konferencijų salėje „Galvė”.
Čempionato metu kolektyvas šoko du privalomus ir vieną parodomąjį šokį. Absoliuti vieta buvo skiriama pagal visų trijų šokių užimtų vietų sumą finale. Proteam Starter kategorijoje kolektyvas varžėsi su 11 komandų. Pasaulio linijinių šokių čempionams - komisijos nariams Kathi Bittner (USA); Audrey Gendre, Jeremie Tridon (France); Louisvan Hattem (Netherlands); Ann Cunningham (Ireland) susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad linijinių šokių kolektyvo „SAULĖTEKIS” šokėjos tapo II vietos nugalėtojomis.
Džiaugiamės savo pasiekimais, o ypač proga pasidalinti patirtimi, pabūti ir pabendrauti su pasaulinio lygio linijinių šokių žvaigždėmis, komandomis ir jų vadovais.
Linijinių šokių kolektyvo „SAULĖTEKIS” vadovė šokio mokytoja Agnė Šidlauskaitė
Akimirkos iš čempionato:
{gallery}/galerija/Isvykos/linijiniai sokiai{/gallery}
Profesijų mozaika
Viktorina „Profesijų mozaika“
{gallery}/galerija/Renginiai/Mozaika{/gallery}
Lapkričio 22 d. „Skaistakalnio“ pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio miesto mokyklų 7-8 klasių mokinių viktorina „Profesijų mozaika“. „Saulėtekio“ progimnazijai atstovavo 7b klasės mokinių komanda „Dantų krapštukai“ – Goda, Akvilė, Austėja J., Edvardas, Rokas, Deividas. Jie pristatė odontologų profesiją. Mūsų šaunieji „odontologai“ atliko įvairias užduotis: prisistatė, pasitikrino praktinius gebėjimus, šifravo Panevėžio mokymo įstaigų abreviatūras, vaidino kitų komandų nariams fotografo profesiją, pasitikrino, ar žino apie skirtingų pofesijų atstovų atliekamus darbus ir naudojamus įrankius. Mokiniai džiaugėsi, dalyvavę smagiame konkurse apie profesijų pasaulį.
Jovita Anilionienė